Vezměte s sebou celou rodinu

Dámská jízda u moře

Spousta návštěvníků Jaderského moře hledá ubytování v Chorvatsku na poslední chvíli a většina z nich až tehdy, když do této země dorazí. Záleží pak hodně na štěstí a vašich finančních možnostech, jestli seženete místo, které vám bude vyhovovat. Tento náročný adrenalinový proces ale nemusíte absolvovat, pokud si s předstihem vyberete apartmán, který se vám líbí.

Děti budou štěstím bez sebe

Jsme cestovní agentura, která je schopna vám zprostředkovat ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech. Termíny nabízíme po celé léto i mimo sezonu a napříč možnými lokalitami. Pokud si například vyberete Tribunj, můžete se těšit na menší přímořské městečko s plážemi na volném moři a přístavem, kde se každoročně koná festival spojený s trhy, kde si zažijete dobovou atmosféru se vším všudy. Krátkou procházkou po pláži dojdete do blízké Vodice, kde již čekejte rušnější turistický život s hlavní veřejnou pláží se sprchami, obchody a kavárnami. Vycestovat lze pak do pár kilometrů vzdáleného Šibeniku nebo národního parku Krka.

Zažijte to na vlastní kůži!

Ubytování v Chorvatsku si prostřednictvím našich služeb vyberte na místě, které se vám bude zamlouvat. Pomůže vám k tomu rozmanitá fotogalerie a podrobné informace, které jsme pro vás připravili. Věříme, že najdete to, co hledáte.